16.04.2024

Celulozarji iz Čakovca z dvema medaljama

Objavljeno: Ponedeljek, 18.12.2017    Rubrika: Ostali športi Sporočilo
V soboto je 22 plavalk in plavalcev krškega Celulozarja sodelovalo na 2. memorialu Anto Dragić v Čakovcu. Med več kot 300 sodelujočimi plavalci so skupaj odplavali 61 novih osebnih rekordov, dosegli nekaj odličnih uvrstitev med najboljših 10, Jan Kozole pa je poskrbel tudi za dve uvrstitvi na zmagovalni oder.

Jan Kozole dvakrat na stopničkah

Jan Kozole je na 50m hrbtno in 100m prosto osvojil dve srebrni medalji, Nik Sokolovič je bil s 4. mestom najbližje stopničkam na 50m hrbtno, Julija Marolt je nastopa na 50m in 100m delfin končala na 5. mestu, Eva Dobnik je 5. mestu na 200m prsno dodala še dve uvrstitvi med 10 najboljših, med deseterico pa so priplavali tudi Nik Pribožič (na 200m prosto), Maj Zorko (na 50m delfin in 50m prosto), Denis Pašalič Oražen (na 50m prosto), Florijan Resnik (50m prsno) in Gašper Božovič (na 100m prsno).

Veliko uvrstitev med najboljših 10

Za odlične nastope velja pohvaliti tudi ostale udeležence, na tekmi v Čakovcu so sodelovali še Aneja Arh, Sara Dobnik, Ema Menoni, Katja Pašalič Oražen, Iva Pika Sirk, Eva Šribar, Nina Tomše, Maša Vasiljevič, Luka Ferenčak, Anej Jurčič, Nejc Kapušin, Filip Lajkovič, Matija Marolt in Ožbe Pfajfar.

Vir: Plavalni klub Celulozar Krško