14.12.2018

Četrta zmaga dobovskih rokometašev

Objavljeno: Sreda, 25.04.2018    Rubrika: Rokomet Redakcija
Doboski rokometaši nadaljujejo zmagoviti niz! Tokrat so na zaostali tekmi proti RK Trimo Trebnje zabeležili zmago v gosteh z rezultatom 24 (10) : 27 (13). Prvi polčas je razliko med ekipama ustvaril v 28. minuti Markušič za 9:12, sledil je še zadetek Kučiča, a Trebanjci so pred zadnjim piskom sirene znižali zaostanek na -3.

V drugem delu naši fantje niso popuščali! Trebanjci so se trudili priti zopet v igro, a uigrana dobovska ekipa jim tega ni dopustila. Če smo v rednem delu tekmovanja pogrešali medsebojno sodelovanje in željo ter borbenost, so nam fantje v končnici pokazali, da znajo stopiti skupaj in navijačem, ki jim zvesto sledijo tudi na gostovanja, prinesti veselje na obraze! A tekma v Trebnjem je bila šele "prvi polčas", saj nas že v petek, 27. 4., ob 19.30 v športni dvorani v Dobovi, pred domačimi gledalci, kjer bo podpora gotovo še večja, čaka obračun prav proti Trebanjcem.