14.12.2018

Brežiški kadeti premagali Novomeščane

Objavljeno: Torek, 17.04.2018    Rubrika: Rokomet Sporočilo
Za kadeti rokometnega kluba Brežice je 10. kolo polfinalne skupine državnega prvenstva. Tokrat so fantje gostili vrstnike iz MRK Krka iz Novega mesta.

Brežičani so odlično odprli tekmo, povedli za tri gole in tekmo kontrolirali ves prvi polčas, ki se je končal 15:11 v prid Brežičanom. Uvodne minute drugega polčasa razmerja ekip ni spremenil, Brežičani so nadaljevali zrelo, domiselno in kolektivno igro, tako v napadu kot tudi v obrambi. Gostom niso dali niti minimalnih možnosti za preobrat. Tekmo so suvereno pripeljali do konca in osvojili novi pomembni točki. Čestitke vsem igralcem za prikazano kolektivno in zrelo igro v vseh segmentih rokometne igre.

Naslednji vikend v nedeljo ob 15.30 uri v domači dvorani Brežičani gostijo vrstnike iz Slovenj Gradca. Vabljeni.

Vir: RK Brežice