Delavca utrpela poškodbi nog
Objavljeno:
Torek, 14.02.2017 Rubrika:
KRONIKA Redakcija
V ponedeljek, 13. 2., si je nekaj čez 15. uro pri Slovenskih železnicah v Dobovi delavec pri padcu v jašek poškodoval nogo. Reševalci NMP ZD Brežice so poškodovanega oskrbeli in prepeljali na zdravljenje v Splošno bolnišnico Brežice. Okoli 18. ure si je delavec poškodoval nogo tudi v podjetju Inkos v Krmelju. Reševalci NMP Sevnica so poškodovanega odpeljali v UC SB Novo mesto.
Tokrat poginula ptica v Anovcu
V ponedeljek zjutraj so okoli 7. ure ob potoku Potočnica v naselju Anovec opazili poginulo ptico. Obveščen je bil dežurni delavec Veterinarsko higienske službe.
OBVESTILA
Voda na vodovodu Mladetič-Gabrijele-Pijavice ponovno primerna
Komunala d.o.o. Sevnica, obvešča vse uporabnike pitne vode na javnem vodovodu Mladetiče – Gabrijele – Pijavice, da je voda iz javnega vodovoda primerna za uživanje.
Torkova elektrodela v Krškem in Brezovski Gori
Distribucijska enota Krško obvešča odjemalce električne energije, da bo danes, 14. 2., zaradi rednih vzdrževalnih del na elektroenergetskih napravah prekinjena dobava električne energije na področju nadzorništva Krško-mesto, in sicer med 8. in 10. uro na na območju transformatorske postaje Sloka cesta v Krškem ter med 11. in 14. uro na območju transformatorske postaje Brezovska Gora.