Na prvi marec dopoldan je bil po izvozu s Ceste 4. julija na Kolodvorsko ulico na Vidmu, v smeri zdravstvenega centra Aristotel, železniške, avtobusne postaje in v nadaljevanju tržnice, montiran obvestilen znak za območje omejene hitrosti 30 na uro. Seveda z namenom, da se ga upošteva.