Mešani pevski zbor Kulturnega društva Anton Aškerc Koprivnica se je 28. novembra v prostorih tamkajšnje šole predstavil domačemu občinstvu na 5. letnem koncertu. Zbor, ki ga vodi Anja Radkovič, je nastal leta 2003, od začetnih 20 pevcev in pevk pa je „zrasel" do številke 34.
V tem času se je nabralo kar nekaj gostovanj v drugih krajih, nastopov ob praznikih, porokah in drugih svečanih dogodkih, redno pa se udeležujejo tudi posavske regijske pevske revije. Na tokratnem letnem koncertu je zbor predstavil 14 pesmi, kot solisti so zapeli Janko Bogolin, Boštjan Gunčar, Katja Bogovič, Nataša Kunej, Sara Kozole in Anja Radkovič, pevce pa sta spremljali tudi Petra Vovčko na citrah in Sonja Vehovar na klavirju. Koncert je povezovala Branka Jenžur.
J. M.