Knjižnica Sevnica je v sodelovanju s sevniškim Varstvenim delovnim centrom organizirala za varovance tega centra bralno značko, ki so jo poimenovali S knjigo na potep. Zanimiv potep s knjigo, poln čudovitih pustolovščin z mnogimi pravljičnimi bitji in ostalimi knjižnimi junaki, so varovanci pričeli v sredini meseca maja in zaključili v letošnji jeseni s podelitvijo priznanj danes na sevniškem gradu,
kjer so si skupaj z učenci OŠ Ana Gale ogledali še navihano gledališko predstavo Prijatelji iz škatlice veselja, ki jo je uprizorila gledališka skupina vzgojiteljic Vrtca Ciciban Sevnica z imenom »Bouhice« pod budnim očesom scenaristke in režiserke Snježane Pungerčič.Nekaj utrinkov v fotogaleriji.S.R.