Mladi harmonikarji iz Podbočja so 7. novembra v tamkajšnjem kulturnem domu pripravili tradicionalno prireditev Pesem dveh dežel, na katero so tokrat povabili goste z Mirne in jo zato poimenovali Pozdrav z Mirne Podbočju.
Občinstvu so se poleg gostiteljev, pevk izpod Bočja, Kolednikov iz Bušeče vasi ter pevske skupine Mavrica predstavili še ženski, mešani in moški pevski zbor DU Mirna, dramska skupina s skečem in folklorna skupina Nasmeh. Prireditev sta povezaovali domačinka Mateja Kuntarič in Pavlina Hrovat iz DU Mirna.P. P.