Časopis za pokrajino Posavje
27.06.2026
POSAVSKI OBZORNIK
novi
arhiv

Brežiški nogometaši U-14 tretji na mednarodnem turnirju na Hrvaškem

Objavljeno: Ponedeljek, 30.11.-0001    Rubrika: Nogomet
Brežiški nogometaši U-14 tretji na mednarodnem turnirju na Hrvaškem Mesto Samobor je 5.1.2010 organiziralo 1. mednarodni turnir kadetov v dvoranskem nogometu. NK Brežice je sicer zastopala ekipa U-14, kar pomeni, da so se mladi brežiški nogometaši merili z dve leti starejšimi nasprotniki. Na turnirju so nastopale naslednje ekipe: kadeti NK Kustošija Zagreb, kadeti NK Samobor, kadeti NK Strmec in U-14 NK Brežice. Mladi Brežičani so več kot dostojno branili barve svoje domovine. Na koncu so sicer osvojili tretje mesto, vendar z enakim številom točk kot drugouvrščena ekipa domačinov - o drugem in tretjem mestu je namreč odločala gol razlika. Končni vrstni red: NK Kustošija Zagreb - 9 točk, NK Samobor - 4 točke, NK Brežice - 4 točke in NK Strmec - 0 točk. Turnir je bil odlično organiziran in je ob športnih užitkih nudil tudi imenitno priložnost za druženje in širjenje prijateljskih vezi, hkrati pa je bil tudi preizkus fizične pripravljenosti ekip pred začetkom spomladanskih priprav.

 

 

« Nazaj na seznam