18.05.2024

Mladi Sevničani tretji v državnem prvenstvu

Objavljeno: Sreda, 18.04.2018    Rubrika: Nogomet Sporočilo
30704677_1715844381807225_7230078779933065216_n
14. aprila 2018 se je zaključilo državno tekmovanje v futsalu do 13 let. Zmagovalec je Meteorplast Ljutomer, ki je v skupnem finalnem seštevku bil boljši od FC Ptuj, igralcem KMN Sevnica pa so okoli vratu zasijale bronaste kolajne.

Na prvi tekmi med Sevnico in NK Ribnico smo videli izenačeno tekmo. Mladi Posavci so s težavo našli pot do zadetka, motivirani in borbeni gostje iz dežele suhe robe pa so s hitrimi protinapadi nižali rezultata. Na povratnem srečanju pa smo videli enosmeren promet. Srečanje je bilo odločeno v prvih treh minutah. Do polčasa je bil bil rezultat pravljičnih 0:7.

Ribnica si je želela popraviti vtis pred svojimi navijači in so v drugem polčasu kaj kmalu dosegli dva zadetka. Sevničani so nato stopili na žogo, strnili svoje vrste in postavili končni rezultat 2:10.

Jaka Čuber Potočnik je na tej tekmi dosegel 5 zadetkov in na koncu tekme prejel pokal za najboljše strelca.

Na tem mestu zahvala NŠ NK Krško ter trenerjem, ki so nam omogočili sodelovanje na področju mladinskih selekcij, katerega si želimo tudi v prihodnosti. Velika hvala vsem staršem, ki ste bili in uživali z nami na in ob tekmah. Za bronasto ekipo Sevnice so nastopili: Urban Bračun, Gal Golob, Luka Kržan, Jaka Čuber Potočnik, Samo Omerzu, Nik Pirc, Tai Meze, Lan Milanović, Val Medved, Andraž Sotelšek in Nikola Ilinčić.

Vir: KMN Sevnica