Nogometna šola NK Krško je 13. in 14. 2. nastopila na mednarodnem turnirju v Leibnitzu v Avstriji. V dveh dneh so v različnih kategorijah osvojili kar tri prva, dve drugi in tretje mesto. Že prvi dan je Nogometna šola NK Krško na turnirju osvojila srca Avstrijcev z všečnimi predstavami. Bili pa so tudi tekmovalno uspešni, saj so v kategorijiah U11 in U12 osvojili prvi mesti.
V kategoriji U9 sta nastopili dve ekipi, ki sta osvojili drugo in tretje mesto. Drugi dan turnirja so ponovno pričeli z zmago na turnirju U10, gostovanje pa je zaključila ekipa U8 z drugim mestom.