Na nedeljskem nogometnem turnirju, ki ga je organiziral v počastitev sevniškega občinskega praznika NK Sevnica že drugo leto, je sodelovalo šest ekip v skupini U8 in U10, in sicer NK Pivovar, NK Šentjernej, NK Radeče, NK Krško, NK Sevnica in OŠ Tržišče. Prehodni pokal turnirja je osvojil NK Krško.
Gvido Belina, tajnik pred dvema letoma ustanovljenega NK Sevnica, srce in gonilna sila kluba, včasih tudi športnik in velik ljubitelj nogometa, ki si še vedno z velikim veseljem ogleda tudi nogometne tekme svojega vnuka, ki je član NK Krško, je povedal, da je njegova največja želja, da bi Sevnica dobila nogometni stadion. Tako bi lahko mladi in perspektivni sevniški nogometaši (nekateri so že prepoznani kot potencialni kandidati za slovensko nogometno reprezentanco), ki se vsakodnevno vozijo na treninge v Krško, trenirali za domači klub, na domačem stadionu.
S. R.