V soboto, 15.8., je na ŠRC Brestanica potekalo finale turnirja letošnjih Poletnih športnih vikendov, na katerem so se pomirile najboljše letošnje ekipe iz štirih kvalifikacijskih turnirjev v malem nogometu, košarki ter odbojki na mivki za moške in ženske.
Zmagovalec v malem nogometu je postala ekipa SDS Novo mesto, v košarki ekipa Štumfi, v odbojki na mivki za ženske je slavila ekipa MZG Grosuplje, med moškimi odbojkarji pa ekipa Odbojkarja. Turnir so popestrili tudi z ekshibicijsko tekmo v nogometu na mivki med ekipo medijev in KS Brestanica. Zmagali so mediji, in sicer z rezultatom 2:1.