Thai boksing klub Brežice se bo 13. marca 2010 udeležil 1. turnirja za državno prvenstvo v Semi-contactu, Light-contactu, Kick-lightu in Musical-forms za mlajše in starejše kadete/inje, mladince/ke, člane/nice in veterane/ke.
Tekmovanje bo v soboto, 13. 3., v Ormožu, telovadnica Osnovne šole Ormož, organizator: KBV Ormož v sodelovanju z KBZS.
Brežiški tekmovalci bodo nastopili s štirimi predstavniki kluba: Sašo Štefanič in Tjaša Gorišek v članski kategoriji, Aljaž Sternad in Valentina Petan pa pri mladincih.