4 kolajne za brežiške karateiste

V soboto, 28.11.2009, je v Ljubljani potekal
močan mednarodni karate turnir Ljubljana open 2009, na katerem je sodelovalo preko 400 tekmovalcev in tekmovalk iz 9 evropskih držav. Na tekmovanju so uspešno nastopili tudi
člani karate kluba SOLTEC Brežice.
Med tekmovalkami mlade generacije je najbolje nastopila
Kaja Omerzo, ki je osvojila odlično 5. mesto v katah pri mlajših deklicah. V tej kategoriji si je bronasto kolajno tokrat priborila
Nastja Galič, ki pa je v bojih osvojila nehvaležno 5. mesto. Med veterankami je uspešno nastopila
Metka Galič in klonila šele v finalu ter tako izboljšala dosežek pred tednom dni, ko je bila tretja na državnem prvenstvu. Najuspešnejši tekmovalec kluba pa je bil tokrat
Aleksander Godler, ki je blestel med starejšimi dečki in osvojil bronasto kolajno tako v katah kot v borbah ter tako dokazal, da raste v vsestranskega karateista.