Smučarka Lorna Pevec je že pred dnevi na zadnjem treningu na ledeniku Moelltal pri gimnastiki začutila bolečino v kolenu, ki jo je na začetku le delno ovirala. Po specialističnem pregledu je še upala, da bo lahko začela s tekmovanji, vendar je bilo zgodbe konec že na prvi tekmi FIS v Bormiu 9. decembra.
Čaka jo vsaj mesec dni počivanja in fizioterapije, šele magnetna resonanca pa bo pokazala, ali bo potreben kirurški poseg. To je njena prva poškodba zato upa, da se hitro vrne na sneg in tekmovanja.