Bevčeva skočila do osmega rezultata v Evropi

Brežiški atleti so v soboto, 6.2., nastopili
na državnem dvoranskem atletskem prvenstvu za mlajše mladince v Ljubljani.
Katja Bevc je v skoku v daljino skočila 565 cm, kar je 8. rezultat v Evropi v njeni starostni skupini, in osvojila zlato medaljo.
Lori Vašcer Erban je v skoku s palico preskočila 270 cm in osvojila bronasto medaljo,
Nastja Lazanski pa 220 cm,kar je bilo dovolj za 4. mesto.
Karmen Pirc je v skoku v višino skočila 140 cm ter osvojila 12. mesto.