V dvorani Gimnazije Brežice je bil v nedeljo turnir v speed badmintonu. Pri dekletih je brez večjih težav zmagala Maja Sušin pred Urško Kolanc (Redeče) in Tino Koprivc (Hrastnik). Pri fantih je odlično igro prikazal državni prvak Miha Avberšek (Velenje) pred domačimom Tadej Škofom in tretjeuvrščenim Alešem Naraglavom (Trbovlje).
Turnir je potekal v zelo prijatelskem ambientu in z odlično organizacijo.