Brestaniške odbojkašice uspešne v prvem krogu državnega prvenstva

Brestanica je v 1. krogu male odbojke gostila
enega izmed 16 turnirjev za državno prvenstvo mlajših deklic, kjer se za najvišja mesta poteguje 69 ekip. Brestaniške barve branijo dve ekipi: za
Kostak - Elmont I igrajo „Krčanke", medtem ko ekipo Kostak - Elmont II sestavljajo „Senovčanke".
Domače deklice so v zanimivem turnirju
osvojile 1. in 4. mesto. Že to soboto, 16.1., jih čaka naslednji turnir, kjer bo Kostak - Elmont I igral v 2. krogu proti favoritinjam za najvišja mesta v letošnji sezoni, ljubljanski ekipi Sloving Vital I. Na turnirju bodo poleg brestaniške in prej omenjene ljubljanske ekipe nastopali še: MZG Grosuplje in ŽOK Kočevje. V 1. krogu repasaža pa bodo deklice Kostak - Elmont II igrale proti RH Žužemberk, TPV Novo mesto, OD Krim in ŽOK Tabor Ljubljana. Oba turnirja bosta potekala v Ljubljani.