29.02.2020

Še en uspešen vikend za AK Radeče

Objavljeno: Torek, 07.07.2009    Rubrika: Ostali športi
Še en uspešen vikend za AK Radeče Patricija Plazar, najuspešnejša radeška atletinja, je v soboto 4. julija nastopila na Češkem na četveroboju atletskih reprezentanc Slovenije, Hrvaške , Češke in Madžarske. Tekla je na 800 m in uspešno zastopala Slovenijo in AK Radeče. V soboto 4. julija so atleti AK Radeče uspešno nastopili tudi na 11. teku za Dolenjski pokal v Dolenji vasi pri Ribnici. Najuspešnejša sta bila članica Marta Gričar, 2. v svoji kategoriji, in Vinko Štempihar, tudi 2. v svoji kategoriji pri članih v teku na 9,4 km. Pri članih na 9,4 km so za AK Radeče nastopili še Boris Ribarič, Rafko Drašček, Nataša in Darko Pepelnak in Stanko Renko. V teku na 2 km je Milena Renko pri članicah osvojila absolutno 3. mesto in bronasto medaljo. Zelo so bili uspešni tudi najmlajši: Marko Pepelnak je v teku na 300 m pri dečkih do 8 let osvojil 2. mesto. Eva Pepelnak pri deklicah do 12 let v teku na 600 m 3. mesto, Aljaž Renko pa pri dečkih do 12 let 4. mesto. Nastopila je tudi najmlajša Manca Renko, letnik 2004, pri deklicah do 8 let starosti. To je bil še en zelo uspešen vikend za atlete AK Radeče.