V petek je v Radečah potekala slavnostna otvoritev 15. evropskega prvenstva v lovu rib s plovcem v izvedbeni organizaciji Ribiške družine Radeče.
Župan občine Radeče Matjaž Han je vzorno urejeno tekmovalno traso v naravnem okolju akumulacijskega bazena HE Vrhovo označil za eno najlepših ribiških tras v Evropi, zato je bila množična udeležba športnih ribičev pričakovana. Uradne otvoritve sta se udeležila tudi minister za šolstvo in šport dr. Igor Lukšič in predsednik Ribiške zveze Slovenije Borut Jerše.
Več v fotogaleriji.
S.R., foto: L. M.