V soboto, 14.11. 2009, je v Ljubljani potekal v okviru Slovenske plesne lige plesni turnir v standardnih in latinsko ameriških plesih. Tekmovanja se je tokrat udeležil Lukčev par Jan Gajski in Maruša Vučkovič, ki se je med mlajšimi mladinci B končno prebilamed finaliste in na koncu za las zgrešil bronasto medaljo.
Tako sta Jan in Maruša v ST in LA plesih pristala na 4. mestu. Mlada plesalca iz tekmovanja v tekmovanje napredujeta, zato je finalni nastop visel v zraku že kar nekaj časa.