Karate klub Dren z novimi medaljami

V nedeljo, 7. februarja, je v Šempetru pri Novi Gorici potekal
1. pokalni turnir JKA v karateju. Na turnirju je sodelovalo 190 tekmovalk in tekmovalcev iz 14 klubov Slovenije in Italije.
Tekmovalci kluba Dren so bili zopet pri vrhu in se
vrnili s štirimi medaljami.
Zlato v katah v kategoriji mlajši dečki je z odlično predstavo osvojil
Luka Račič, pri malčicah je s tretjim mestom debitirala
Nastja Kerin, pri starejših dečkih se je brona veselil tudi
Luka Barbič, medtem ko je med kadetinjami dobro formo z drugim mestom potrdila
Iva Martinčič. Viden uspeh pa sta v katah dosegla
Lavre Pirc s četrtim in
Anže Rebzelj s petim mestom.