Kolesarski vikend sevniških kolesarjev

Objavljeno: Torek, 13.09.2022    Rubrika: Ostali športi Sporočilo
San Pietro 2022

Utrinek s kolesarskega tekmovanja v Italiji.

V soboto je na Otočcu potekalo državno prvenstvo na kronometer za dečke; v nedeljo so dečki tekmovali tudi na Knobleharjevem memorialu v Škocjanu, medtem ko so se starejši mladinci KD Tanin Sevnica udeležili kolesarskega tekmovanja v San Pietru ob Nadiži v Furlaniji Julijski krajini v Italiji.

Na sobotnem kolesarskem tekmovanju na Otočcu, kjer je potekalo državno prvenstvo na kronometer za dečko, je Bor Rainer skupini 'Dečki B' osvojil 26. mesto, Vik Starič in Grega Muhič pa v skupini 'Dečki A' 23. in 24. mesto. Na nedeljskem Knobleharjevem memorialu v Škocjanu je Bor Rainer osvojil 19., Grega Muhič in Vik Starič pa sta ponovila sobotni rezultat s 23. in 24. mestom. Mladinci KD Tanin Sevnica so morali na že 19. kolesarskem tekmovanju velike nagrade v San Pietru ob Nadiži v italijanski Furlaniji prevoziti slabih 132 km. »Taninovci« so med 120 nastopajočimi dosegli solidne uvrstitve – Leon Klopčič je bil 12.,Grega Podlesnik 18., Klemen Jančič pa 40. Čestitke.