Minulo nedeljo je bil v Celju tradicionalni velikonočni plavalni miting. Udeležilo se ga je 11 tekmovalcev krškega Celulozarja, ki so si priplavali nekaj odličnih rezultatov in uvrstitev. Najbolje je zopet tekmovala Lara Jambriško, ki je v kategoriji deklic zmagala na 100m prosto ter bila druga na 100m delfin in hrbtno.
Na zmagovalni oder se je na 100m hrbtno zavihtel tudi Igor Glas - zasedel je 2. mesto, bil pa je še 4. na 100m prosto in 7. na 200m mešano. Med najboljših deset so priplavali še Nika Bizjak, Špela Grilc, Karmen Zorič in Andraž Dostal, pohvaliti velja pa tudi preostale člane ekipe.