Leskovški smučarki Lorni Pevec ni uspelo pobegniti poškodbi in se je pridružila mnogim poškodovanim smučarkam. Že meseca novembra je začutila prve bolečine v kolenu po napornih treningih. Sedanja mladinka SK Krško je navkljub temu nadaljevala s treningi in poizkusila odpeljati prve tekme. Sanj o dobri sezoni po dolgih pripravah je bilo konec že na prvi tekmi v Bormiu. Po več pregledih in fizioterapiji je bilo jasno, da je potrebna operacija meniskusa.
Lorna upa, da bo lahko konec marca zopet stopila na smuči in se poizkusila počasi vrniti do naslednje smučarske sezone. Točke FIS ohranja še eno sezono s statusom poškodovanke.