Maja znova na vrhu

V
Kranjski gori je potekal drugi
mednarodni turnir v speedmintonu, katerega se je udeležilo rekordno število igralcev in igralk iz sedmih evropskih držav. V ženski konkurenci je
Maja Sušin igrala odlično in osvojila prvo mesto pred dvema srbskima igralkama, ki sta bili na letošnem evropskem prvenstvu med osmimi najboljšimi.
To je Majina druga zmaga na mednarodnem turnirju, ki šteje za evropsko jakostno lestvico. V moški konkurenci je Tadej Škof osvojil dokaj solidno deveto mesto. Naslednji velik turnir „2. INDOOR SLOVENIA OPEN", katerega nagradni sklad bo najvišji do sedaj v Evropi, bo potekal
januarja prihodnje leto v Brežicah, glavni organizator turnirja pa bo
domači BK Speed team Pišece v sodelovanju s Speed badminton Zvezo Slovenije.