Časopis za pokrajino Posavje
26.06.2026
POSAVSKI OBZORNIK
novi
arhiv

Maja znova na vrhu

Objavljeno: Ponedeljek, 30.11.-0001    Rubrika: Ostali športi
Maja znova na vrhu V Kranjski gori je potekal drugi mednarodni turnir v speedmintonu, katerega se je udeležilo rekordno število igralcev in igralk iz sedmih evropskih držav. V ženski konkurenci je Maja Sušin igrala odlično in osvojila prvo mesto pred dvema srbskima igralkama, ki sta bili na letošnem evropskem prvenstvu med osmimi najboljšimi. To je Majina druga zmaga na mednarodnem turnirju, ki šteje za evropsko jakostno lestvico. V moški konkurenci je Tadej Škof osvojil dokaj solidno deveto mesto. Naslednji velik turnir „2. INDOOR SLOVENIA OPEN", katerega nagradni sklad bo najvišji do sedaj v Evropi, bo potekal januarja prihodnje leto v Brežicah, glavni organizator turnirja pa bo domači BK Speed team Pišece v sodelovanju s Speed badminton Zvezo Slovenije.
« Nazaj na seznam