„Minice" blestele v domači Brestanici

Na OŠ Brestanica je bil v soboto, 6. marca 2010, odigran
prvi krog repasaža državnega prvenstva v mini odbojki. Poleg dveh domačih ekip je na turnirju igrala ekipa MZG Grosuplje II. V derbiju turnirja so se v prvi tekmi pomerile domače deklice, z rezultatom 2:1 so
»Krčanke« premagale mešano ekipo
»Senovčank in Brestaničank«.
V drugi tekmi je druga ekipa morala priznati premoč vrstnicam iz Grosuplja, Kostak Elmont I pa je v zadnji tekmi vknjižil še eno zmago. Velja pohvaliti vse deklice in njihove starše, ki so jih prišli spodbujat v velikem številu. Naslednji turnir se bo igral 20.3.2010, kjer se bo Kostak Elmont II pomeril z MZG Grosuplje II, ŽOK Šentvid in Tabor Energora, medtem ko bo Kostak Elmont I igral proti Sloving Vital II, MZG Grosuplje I in RH Žužemberk.