Časopis za pokrajino Posavje
25.06.2026
POSAVSKI OBZORNIK
novi
arhiv

Mladi „Sokoli" ekipno drugi na DP

Objavljeno: Ponedeljek, 30.11.-0001    Rubrika: Ostali športi
Mladi „Sokoli V soboto, 5. 12., je v Rušah potekalo državno prvenstvo v gimnastiki v tekmovalnem A programu v organizaciji Gimnastične zveze Slovenije. Dečki TD Sokol Brežice so tekmovali v dvorani Športnega društva Ruše. Ekipa OV1 v postavi Erik Štromberger, Beni Kunst, Aleksander Kunst, David Povh in Boris Milošević je zasedla ekipno drugo mesto. Najboljši med njimi je bil Erik Štromberger, ki je posamično zasedel četrto mesto, peto pa Beni Kunst. V višjem nivoju OV2 se je tekme udeležil tudi devetletni Matija Kajs, ki je v močni konkurenci v mnogoboju šestih orodij dečkov do 11 let zasedel odlično drugo mesto.
« Nazaj na seznam