Mladi „Sokoli" ekipno drugi na DP

V soboto, 5. 12., je v Rušah potekalo državno prvenstvo v gimnastiki v tekmovalnem A programu v organizaciji Gimnastične zveze Slovenije.
Dečki TD Sokol Brežice so tekmovali v dvorani Športnega društva Ruše.
Ekipa OV1 v postavi
Erik Štromberger, Beni Kunst, Aleksander Kunst, David Povh in Boris Milošević je zasedla ekipno drugo mesto. Najboljši med njimi je bil
Erik Štromberger, ki je posamično zasedel četrto mesto, peto pa
Beni Kunst. V višjem nivoju OV2 se je tekme udeležil tudi devetletni
Matija Kajs, ki je v močni konkurenci v mnogoboju šestih orodij dečkov do 11 let zasedel odlično drugo mesto.