Na mednarodnem GP Kyokushinkai turnirju tudi Sevničani

Sevniški tekmovalci s trenerjema, Rokom Kuzemom in Jurijem Oračem
Na 19. tradicionalnem turnirju
Domenica Cup v Kyokushinkai kontaktnem karateju je nastopilo
299 tekmovalcev iz 13 evropskih držav (Avstrija, Črna gora, Italija, Madžarska, Nemčija, Poljska, Romunija, Slovaška, Slovenija, Srbija, Švica, Ukrajina in Hrvaška).
Na mednarodnem turnirju so nastopili tudi
mladi sevniški karateisti Tadej Požun, David Jamšek, Žiga Božič, Lejla Jeler, Dalia Okanović, Miha Kozinc, Leon Trupi in Ažbe Zgonec. V izjemno močni konkurenci (v posamezni kategoriji kata in Kumite je bilo tudi po več kot 20 tekmovalcev) so si naši mladi športniki na koncu priborili 4 medalje in 3 četrta mesta. Naš
najboljši posameznik je bil tokrat debitant na tekmovanjih
Ažbe Zgonec, ki je v kontaktnih borbah ml. kadetov premagal vse svoje nasprotnike in zasluženo osvojil 1.mesto.
4 MEDALJE IN 3 ČETRTA MESTA
Rezultati članov KBV Sevnica:
1. mesto:
Ažbe Zgonec, Kumite KO, st.dečki -45 kg
2. mesto:
David Jamšek, Kumite KO, st.dečki +45kg
2. mesto:
Miha Kozinc, Kata, st.dečki
3. mesto:
Žiga Božič, Kata, st.dečki
4. mesto:
Lejla Jeler, Kumite KO, st.deklice -40 kg
4. mesto:
Leon Trupi, Kumite KO, ml.kadeti -40 kg
4. mesto:
Žiga Božič, Kumite KO, st.dečki -35 kg
Za nastop na omenjenem tekmovanju se klub zahvaljuje sponzorjem Jamšek – avtobusni prevozi Boštanj, podjetju KOOP d.o.o. Brežice, El-Pro
Damijan Božič s.p. Sevnica in
Martinu Zgoncu za opravljen prevoz. Tekmovalce sta spremljala trenerja
Rok Kuzem in
Jurij Orač. Čestitke vsem nastopajočim za borbenost in dosežene rezultate! OSU!
Vir: KBV Sevnica