Časopis za pokrajino Posavje
28.06.2026
POSAVSKI OBZORNIK
novi
arhiv

Najmlajše odbojkarice na prvem turnirju

Objavljeno: Ponedeljek, 30.11.-0001    Rubrika: Ostali športi
Najmlajše odbojkarice na prvem turnirju Najmlajše Brestaničanke (letnik 1999 in mlajše) so pričele s tekmovanjem v državnem prvenstvu, kjer se bodo s svojimi vrstnicami (tekmuje 43 ekip iz vse Slovenije) borile za naslov v mini odbojki. Za Brestanico v letošnji sezoni igrata dve ekipi: Kostak-Elmont I (deklice trenirajo v OŠ Krško) in Kostak-Elmont II (deklice trenirajo na OŠ Senovo in OŠ Brestanica). V prvem krogu so prikazale borbeno igro, ki jih je pripeljala do 3. in 4. mesta. Za kaj več jim je zmanjkalo športne sreče, saj je prva ekipa šele v tretjem nizu izgubila 27:25 proti domači ekipi. Pohvale si zaslužijo vse "minice" in dokazujejo, da se za prihodnost brestaniške odbojke ni bati.

Naslednji turnir po potekal v soboto 6.3. ob 10:00 v Brestanici.

Vrtni red: turnir št. 3,  ŠD Brinje, Grosuplje:

1. MZG Grosuplje I2. MZG Grosuplje II3. Kostak Elmont I 4. Kostak Elmont II

MZG Grosuplje II : MZG Grosuplje I 1:2 (13:25, 04:25, 25:19) Kostak Elmont I : Kostak Elmont II 2:1 (15:25, 25:08, 25:09) MZG Grosuplje I : Kostak Elmont II 3:0 (25:09, 25:16, 25:13) MZG Grosuplje II : Kostak Elmont I 2:1 (25:15, 02:25, 27:25) Kostak Elmont I : MZG Grosuplje I 0:3 (11:25, 23:25, 11:25)   Kostak Elmont II : MZG Grosuplje II 1:2 (13:25, 25:06, 16:25)

« Nazaj na seznam