V Ribnici se je na državnem prvenstvu v duatlonu zbralo 119 tekmovalcev in tekmovalk. Nina Mandl, tekmovalka Multisport kluba iz Krškega, je postala članska državna prvakinja s časom 1:29:05. Zmaga ji je prinesla novih sto točk, s katerimi je prevzela tudi vodstvo v slovenskem duatlonskem pokalu.