Nove medalje za karate klub Dren

V nedeljo, 6. decembra, je v Šempetru pri Novi Gorici potekal
2. pokalni turnir JKA v karateju. Na turnirju je sodelovalo 198 tekmovalk in tekmovalcev iz 16 klubov. Tekmovalci
kluba Dren so bili zelo uspešni in so
osvojili 4 medalje.
Zlato v katah v kategoriji mlajši dečki je osvojil
Žan Škofljanec, pri članicah B pa je
Karmen Zupančič osvojila srebrno medaljo. Karmen je bila uspešna tudi v borbah in v kategoriji mladink osvojila bron,
Aleksandra Fabjančič je v isti kategoriji v podaljšani borbi izgubila v finalu in osvojila srebrno medaljo. K uspehu je s četrtim mestom v katah pripomogla še
Iva Martinčič.