9.04.2020

Osem medalj sevniških kickboksarjev

Objavljeno: Ponedeljek, 06.04.2009    Rubrika: Ostali športi
Osem medalj sevniških kickboksarjev V soboto, 4. aprila, je Kickboxing klub Power kick iz Murske Sobote v sodelovanju s Kickboxing zvezo Slovenije organiziral 2. turnir državnega prvenstva v kickboksu, katerega so se udeležili tudi člani Kluba borilnih veščin Sevnica. Sevniški kickboksarji so bili tudi na 2. turnirju DP zelo uspešni, saj so osvojili kar 8 medalj. Med starejšimi kadeti je Matej Budna slavil zmago v kategoriji - 47 kg, Davor Žveglič pa med mladinci v kategoriji + 94 kg. Drugo mesto je osvojil Uroš Cizerle med st. kadeti - 42 kg, bronaste medalje pa sta osvojila starejša kadeta Ivan Šribar v kategoriji - 42 in - 47 kg, Amadej Ivnik - 47 kg, mladinec Kristjan Špan v kategoriji - 74 kg in član Primož Krejan - 89 kg. Debitant na tekmovanju Rok Štih pa je v kategoriji med člani + 94 kg zasedel 5. mesto.