Mladi atleti AK Radeče so zelo uspešno nastopili na zadnji 4. tekmi atletskega mnogoboja. Tekmovanje je bilo v nedeljo, 11. aprila, na stadionu v Brežicah. Nastopilo je 160 mladih atletov iz cele Dolenjske. Mladi Radečani so nastopili odlično in osvojili 8 medalj, od tega 2 zlati. Atleti AK Radeče so osvojili naslednje uvrstitve: 3. Manca Renko - deklice vrtec, 3. Grega Podlesnik - dečki vrtec,1. Dea Vran Durmiševič deklice 2003,
1. Noel Novak - Žibret, 3. Andraž Starina dečki 2003, 3. Marko Pepelnak dečki 2001-2002, 3. Eva Pepelnak, 16. Natja Novak - Žibret deklice 1999-2000, 8. Aljaž Renko, 22. Anže Podlesnik dečki 1999-2000, 4. David Remar dečki 1997-1998.