Včeraj se je četrta selekcija plavalcev Plavalnega kluba Celulozar Krško v Zagrebu udeležila sicer že 6. Plavalnega mitinga sv. Patrik, kjer je nastopilo nekaj več kot 400 plavalcev. Kot je sporočila trenerka Tatjana Lapuh, so „bili opazni tudi naši mladi Celulozarji". Odlično 3. mesto je zasedel mlajši deček Benjamin Poljšak, ki je plaval 25 m prsno, dober rezultat pa je dosegel tudi v disciplini 25 m delfin in sicer 14. mesto.
„Lepo so se odrezali tudi ostali naši mlajši dečki in deklice, saj je bila za nekatere med njimi to nasploh prva tekma. Naše barve so zastopali Žana Maruša, Nika Zakšek, Aljaž Arh, Alen Julardžija, David Kastelic in Tilen Mijokovič," še navaja Lapuhova.
M. K.