Plazarjeva dvakrat državna podprvakinja

Na državnem atletskem prvenstvu za mlajše člane v Novem mestu 13. in 14. junija je
Patricija Plazar iz
AK Radeče osvojila srebrno medaljo v teku na 400 m in na 800 m. Odlični nastopi najboljše radeške atletinje v tej sezoni se tako nadaljujejo. Na atletskem mnogoboju za mlade kategorije v Murski Soboti je med dečki do 10 let
Aljaž Renko osvojil 7. mesto,
Marko Pepelnak pa 11. mesto.
V kategoriji deklic do 10 let je
Eva Pepelnak osvojila 11. mesto. Tekmovali so v skoku v daljavo, teku na 60 in 300 m. Vseh udeležencev v okviru osnovnošolcev je bilo 210. Na teku za Dolenjski pokal na Gorjance so se radeški atleti izkazali in osvojili 5 medalj. Med dečki do 10 let je
Aljaž Renko zmagal,
Marko Pepelnak pa bil drugi. Pri deklicah iste starosti je
Eva Pepelnak osvojila 2. mesto,
Manca Renko pa 7. Pri članicah je
Marta Gričar osvojila absolutno drugo mesto in 2. mesto v svoji kategoriji.
Nataša Pepelnak je osvojila 3. mesto v svoji kategoriji. Med člani so nastopli še
Boris Ribarič, Darko Pepelnak in Stanko Renko.