5.12.2020

Plazarjeva dvakrat državna podprvakinja

Objavljeno: Ponedeljek, 30.11.-0001    Rubrika: Ostali športi
Plazarjeva dvakrat državna podprvakinja Na državnem atletskem prvenstvu za mlajše člane v Novem mestu 13. in 14. junija je Patricija Plazar iz AK Radeče osvojila srebrno medaljo v teku na 400 m in na 800 m. Odlični nastopi najboljše radeške atletinje v tej sezoni se tako nadaljujejo. Na atletskem mnogoboju za mlade kategorije v Murski Soboti je med dečki do 10 let Aljaž Renko osvojil 7. mesto, Marko Pepelnak pa 11. mesto. V kategoriji deklic do 10 let je Eva Pepelnak osvojila 11. mesto. Tekmovali so v skoku v daljavo, teku na 60 in 300 m. Vseh udeležencev v okviru osnovnošolcev je bilo 210. Na teku za Dolenjski pokal na Gorjance so se radeški atleti izkazali in osvojili 5 medalj. Med dečki do 10 let je Aljaž Renko zmagal, Marko Pepelnak pa bil drugi. Pri deklicah iste starosti je Eva Pepelnak osvojila 2. mesto, Manca Renko pa 7. Pri članicah je Marta Gričar osvojila absolutno drugo mesto in 2. mesto v svoji kategoriji. Nataša Pepelnak je osvojila 3. mesto v svoji kategoriji. Med člani so nastopli še Boris Ribarič, Darko Pepelnak in Stanko Renko.