Atletinji AK Radeče Patricija Plazar in Urška Oblak sta v sredo, 9.9., uspešno nastopili na mednarodnem atletskem mitingu v Brežicah. Patricija Plazar je zmagala v teku na 800 m, Urška Oblak pa je na 100 m osvojila 7. mesto.
Patricija je še enkrat dokazala, da je na 800 m ena najboljših slovenskih tekačic med mladinkami in članicami.