Pokal Slovenije v kickboxingu

Na Ptuju so sevniški kickboksarji stali na stopničkah.
3. junija se je
na Ptuju pod okriljem Kickboxing zveze Slovenije in domačega kluba KBK Ptuj odvijal Pokal Slovenije v kickboxingu, kjer so sevniški kickboksarji v konkurenci 200 tekmovalcev iz 21 klubov posegli po štirih odličjih.
4. junija je tekmovanje potekalo še
v Ljutomeru.
REZULTATI ŠPORTNIKOV KBV SEVNICA
Na tekmovanju na Ptuju so sevniški tekmovalci osvojili dve srebrni in dve bronasti medalji, in sicer:
2. mesto:
Anže Kermc, KL starejši kadeti -52 kg
2. mesto:
Illia Joslyn, KL mladinci -74 kg
3. mesto:
Jan Alibegić Klemenčič, KL mladinci -63 kg
3. mesto:
Jan Alibegić Klemenčič, KL mladinci -69 kg.
Sven Urh, PF mlajši kadeti -42 kg, je osvojil 5. mesto.

V Ljutomeru se jim ni uspelo uvrstiti v dvoboje za vidnejšo uvrstitev.
4. junija sta mladi ekipi prvič nastopili na ekipnem državnem karate prvenstvu v Ljutomeru, kjer je nastopilo 124 ekip iz 40 slovenskih karate klubov. Po zelo dobri uvodni predstavi se žal našima dvema ekipama ni uspelo uvrstiti v naslednji krog v dvoboje za vidnejšo uvrstitev. Za KBV Sevnica so nastopili:
- U10 malčki:
Žiga Božič, David Jamšek, Miha Kozinc
- U10 malčice:
Manja Mlakar, Dalia Okanović, Lejla Jeler
Čestitke vsem nastopajočim in dobitnikom medalj, ki so pokazali pravo mero borbenosti.
Vir: KBV Sevnica