Časopis za pokrajino Posavje
25.06.2026
POSAVSKI OBZORNIK
novi
arhiv

Prednovoletni turnir v odbojki

Objavljeno: Ponedeljek, 30.11.-0001    Rubrika: Ostali športi
Prednovoletni turnir v odbojki V soboto, 12.12.2009, je Odbojkarsko društvo Brestanica organiziralo prvi mednarodni turnir v odbojki za mlajše deklice. Prednovoletni turnir je potekal v OŠ Jurija Dalmatina v Krškem. Poleg dveh domačih ekip se je povabilu odzvalo pet ekip iz Slovenije in ena iz sosednje Hrvaške. Prisotnih je bilo preko 80 mladih odbojkaric, ki so imele bučno podporo iz tribun, saj je prišlo v Krško presenetljivo veliko število navijačev. Mlade odbojkarice so prikazale veliko mero dobre, predvsem za oko privlačne igre, s katero so še dodatno razveseljevale svoje privržence na tribunah. Domače odbojkarice, ki pričnejo z državnim prvenstvom 9.1.2010, so prikazale lepo in domiselno igro in osvojile 3. ter 7. mesto. Deklice, trenerji in sodniki so prejeli sendviče in pijačo. Posebna zahval gre sodnikom, kateri so poskrbeli za nemoten potek turnirja (Dimitrij, Nina, Melina, Aleš, Špela, Nejka, Tjaša in Martin). Na koncu turnirja je organizator z praktičnimi darili nagradil deklice in njihove trenerje, ter ekipam izročil diplome in pokale.

Vrstni red na koncu turnirja:1.Calcit Kamnik I2.Kostmann Slovenj Gradec3.OD Brestanica (Krško)4.Calcit Kamnik II5.TPV Novo mesto6.ŽOK Mislinja7.OD Brestanica (Senovo)8.Novalja - Pag (HR)

« Nazaj na seznam