Začelo se je tekmovanje za naslov posavskega prvaka v elektronskem pikadu za posameznike. Na prvem od šestih turnirjev v okrepčevalnici Gaj je med 25 tekmovalci slavil Wolfi Govekar pred Brankom Kostrevcem, na tretje mesto se je uvrstil Stane Francekovič, četrto mesto je pripadlo Marjanu Živiču.
Med 25 igralci so nastopila tudi tri dekleta, ki bodo letos nastopala v prvi državni ligi in prikazala dobro igro. Prvo kolo državne lige za dekleta bo v nedeljo, 29. novembra v Ljutomeru, naslednji turnir za posavskega prvaka pa v soboto, 28.11., v Sobenji vasi v Okrepčevalnici Mali Dunaj.