Radečani marširali na Gače
Atleti AK Radeče so uspešno nastopili na 2. teku
Marš na Gače, ki je potekal v soboto, 22.8., in štel za Dolenjski pokal. Najbolje so se izkazali mladi atleti AK Radeče. Pri deklicah do 10 let je
Eva Pepelnak zmagala v teku na 300 m, pri dečkih do 10 let je
Aljaž Renko zmago delil prav tako v teku na 300 m,
Marko Pepelnak pa osvojil tretje mesto. Pri deklicah do 7 let je
Manca Renko osvojila 3. mesto v teku na 300 m.
Na daljši razdalji 10,7 km je pri članicah
Marta Gričar osvojila absolutno tretje mesto in prav tako 3. mesto v svoji kategoriji,
Nataša Pepelnak pa 5. meto v svoji kategoriji. Med člani so nastopili
Boris Ribarič, 4. v svoji starostni kategoriji,
Stanko Renko 13. v svoji starostni kategoriji in
Darko Pepelnak 14. v svoji starostni kategoriji. Tako so člani AK Radeče tudi po poletni pavzi dobro nadaljevali uspešno sezono.