Radioamaterji sezono zaključili na Gori

V soboto je ob 50-letnici Radiokluba Krško na Gori potekalo tekmovanje radioamaterjev v t.i. „lovu na lisico". Od posavskih radioklubov sta sodelovala Radioklub Krško Amater iz Sevnice.
Med pionirji so dosegli naslednje uvrstitve: 2. mesto Blaž Hrvatin (Krško), 3. mesto Maja Koštrun (Sevnica), 4. mesto Bojan Jelič (Krško), 5. mesto Tadej Tihole (Sevnica), 8. mesto Luka Stegne (Sevnica), 9. mesto Jan Tržan (Sevnica), 12. mesto Jaka Pinterič (Krško), 14. mesto Jurij Radi (Sevnica). Kategorija ženske: 1. mesto Adrijana Moškon (Krško), 2. mesto Maja Marušič (Krško), 3. mesto Petra Levičar (Krško), 4. mesto Nina Radi (Sevnica). Juniorji: 3. mesto Klemen Mavsar (Krško). Seniorji: 4. mesto Jani Kuselj (Sevnica). Veterani: 5. mesto Jože Radi (Sevnica), 6. mesto Janez Kuselj (Krško). Radioklubi: 2. mesto radioklub Amater (Sevnica), 3. mesto radioklub Krško (Krško). S to tekmo se je ARG sezona končala, čaka jih samo še razvedrilni del oz. kostanjev piknik, kjer bodo proslavili letošnje uspehe.