Radioamaterji v Slovenj Gradcu

Posavska
radiokluba Krško in Amater iz Sevnice sta v soboto sodelovala na radioamaterskem tekmovanju v Slovenj Gradcu. V kategoriji Zveza radioamaterjev Slovenije so dosegli naslednje rezultate: 1. mesto
Koštrun Maja (Sevnica), 2. mesto
Jelič Bojan (Krško), 5. mesto
Stegne Luka (Sevnica), 6. mesto
Hrvatin Blaž (Krško), 7. mesto
Kuselj Matic (Sevnica), 9. mesto
Tihole Tadej, 10. mesto
Zelič Jure (Sevnica), 16. mesto
Radi Jurij (Sevnica), 17. mesto
Mastnak Nik (Sevnica). V kategoriji Klub mladih tehnikov Slovenije pa: 1. mesto
Jelič Bojan (OŠ Jurij Dalmatin Krško), 3. mesto
Stegne Luka (OŠ Savo Kladnik Sevnica), 4. mesto
Kuselj Matic (OŠ Jurij Dalmatin Krško), ekipno pa so dosegli 1. mesto za dolenjsko regijo. Posavci pridno nabirajo točke za mladinsko reprezentanco do 15 let, ki bo potovala 30.06.2009 na evropsko mladinsko prvenstvo v Češko. Trenutno izpolnjujejo pogoje naslednji: kategorija M15: Kuselj Matic, Stegne Luka, Jelič Bojan; kategorija W15: Koštrun Maja.