Škof, Hotko in Mijatovič slavili v Brežicah

Objavljeno: Ponedeljek, 07.10.2019    Rubrika: Ostali športi Sporočilo
received_2458404897768111.

Toni Hotko in Lara Dujmić na najvišji stopnički

V soboto, 5. 10. 2019, je v športni dvorani Brežice potekal že 18. mednarodni badminton turnir MOPi, ki velja za enega od najstarejših tradicionalnih turnirjev v Sloveniji. Turnir je posvečen tudi občinskem prazniku, kar mu daje še večjo težnost.

Letošnjega turnirja se je udeležilo več kot 50 igralcev iz Hrvaške in Slovenije. Med nastopajočimi je bilo tudi osem posavski igralcev iz Pišec in Brežic. Na najvišjo stopničko je najprej stopil Toni Hotko (BK Pišece) skupaj z Laro Dujmić v kategoriji mešane dvojice A. Kmalu za njima je na najvišjo stopničko stopil še Tadej Škof (BK Pišece) skupaj z Juretom Kelherjem v kategoriji moške dvojice A. Piko na i odličnemu turnirju pa so dodali fantje v skupini moški posamezno C. Zmagovalec je bil Alen Mijatovič (BK Brežice), ki je v napetem finalu premagal David Ilinčiča (BK Pišece). V borbi za tretje mesto je Gregor Božič (BK Brežice) premagal Mengšana Lovenjaka in s tem osvojil tretje mesto.

Konec meseca novembra bo v isti dvorani tudi veliki mednarodni turnir Victor Slovenia Future Series 2019.

Vir: BK Pišece