Speedminton v Termah Čatež
Badminton klub Pišece tudi letos prireja
mednarodno športno prireditev, 2. odprto prvenstvo Slovenije v speedmintonu. Turnirja se bodo udeležili tekmovalci iz Švedske, Nemčije, Velike Britanije, Švice, Madžarske, Slovaške, Hrvaške, Srbije, Francije, seveda pa ne bodo manjkali tudi odlični domači igralci. Prireditev s krajšim predstavitvenim programom bo potekala
30. januarja 2010 s pričetkom ob 9. uri v športni dvorani Hotela Toplice v Termah Čatež.
Turnir bo trajal ves dan, finalne tekme pa so predvidene ob 19.00. Vsi, ki pa jih ta mladi šport zanima, pa so seveda vabljeni na ogled turnirja!