6.12.2019

Sušinova tretja na državnem prvenstvu

Objavljeno: Ponedeljek, 08.06.2009    Rubrika: Ostali športi
Sušinova tretja na državnem prvenstvu V soboto 6.6.2009 je v Kungoti potekalo državno prvenstvo v badmintonu do 17 let, na katerem je sodelovala tudi Maja Sušin (BK Pišece) in to kar zelo uspešno. V kategoriji ženskih dvojic in mix je osvojila 5. mesto, v kategoriji ženske posamezno pa ji je pot v finale presenetljivo prekrižala Kim Novak, ki jo je po maratonskem dvoboju premagala z rezultatom 2:1. V letošnji sezoni so v klubu veliko stavili prav na Majo in upali na njen finale na državnem prvenstvu, a se žal ni izšlo. Po končanem turnirju je Maja povedala, da je tudi tretje mesto zanjo velik uspeh. S tem turnirjem se je tudi končala letošnja sezona v badmintonu, ki je bila za Pišečane med najbolj uspešnimi do sedaj.