Sušinova zmagala v Zagorju

V soboto, 17. 4., je v Zagorju potekal
najštevilčnejši mednarodni speedminton turnir v Sloveniji v letošnji sezoni, na katerem je bilo prijavljenih več kot 130 igralcev in igralk. Ob delovni odsotnosti Mojce, Janje, Katarine, Klemena in Urbana sta se turnirja iz pišečke ekipe udeležili le Maja in Nina.V ženski kategoriji je zmagala
Maja Sušin, ki je v finalu dokaj gladko premagala rusko igralko
Lubo Samarino.
V ženski kategoriji drugega razreda je
Nina Češnovar osvojila odlično tretje mesto, kar so bile letos njene prve stopničke. Naslednji velik mednarodni turnir bo že naslednjo soboto v pišečki dvorani, je na koncu podeljevanja povedal tehnični vodja turnirja
Tadej Škof, ki obljublja za naslednjo soboto odlične tekme in kar nekaj presenečenj.