6.12.2019

Štiri medalje za radeške atlete

Objavljeno: Ponedeljek, 01.06.2009    Rubrika: Ostali športi
Štiri medalje za radeške atlete Atleti AK Radeče so v Straži na 5. teku za pokal Dolenjskega lista osvojili štiri medalje. Pri ženskah v absolutni konkurenci je Marta Gričar osvojila tretje mesto, prav tako v svoji kategoriji. Tretji v svoji kategoriji pri moških je bil Vinko Štempihar in absolutno 12. pri moških. Na 10 km dolgem teku so nastopili še: Rafko Drašček, Boris Ribarič, Nataša in Darko Pepelnak ter Milena in Stanko Renko. Pri otrocih je nastopilo pet atletov iz Radeč. Njihove uvrstitve so: pri najmlaših dečkih do 7 let je Noel Novak Žibret zmagal. Pri dečkih do 10 let je Aljaž Renko osvojil 2. mesto in Marko Pepelnak 4. mesto. Četrta je bila tudi Natja Novak Žibret pri deklicah. Pri najmlajših deklicah je nastopila tudi najmlajša Manca Renko. Vseh tekačev v Straži je bilo 400.