Strelsko društvo Leskovec je minuli vikend organiziralo odprto državno prvenstvo s samostrelom match na 10 metrov. Leskovški strelci so zelo uspešno pričeli novo sezono, saj so osvojili tri posamezne medalje.
Članica Jelica Majstorović je bila tokrat bronasta. Pri mladinkah se je Simona Levičar veselila drugega mesta. Mladinec Jure Mohar pa je bil tretji.